Logis-hotels leggen motorrijders in de watten
met speciale faciliteiten
Hotels bieden nu ideale uitvalsbasis voor verkennen van Nederland per motor
Het motorseizoen is weer van start, en Logis – de grootste keten van onafhankelijke hotel-restaurants in Europa – biedt motorliefhebbers graag iets extra’s. Motorrijders genieten dit seizoen bij veel Logis-hotels van speciale faciliteiten, zoals de beste stalling en een onderhoudsruimte. Zo garandeert Logis een comfortabele en veilige plek voor motorrijders én hun geliefde motoren. Dankzij de prachtige locaties vormen veel hotels bovendien een ideale uitvalsbasis voor talloze motorroutes.
Bij verschillende Logis-hotels vinden gasten onder andere een gratis beveiligde en afgesloten garage of parking, een waterpunt om motoren te wassen, een onderhoudsruimte voor klein onderhoud, afgesloten en geventileerde ruimtes voor motorpakken en -jacks, een lijst met garages, motordealers en benzinestations die 24 uur per dag geopend zijn en gratis toegang tot internet. Bovendien zijn alle Logis-hoteliers kenners van de omgeving en informeren zij motorrijders graag over toeristische routes, wegenkaarten en bijzondere bezienswaardigheden.
Drie uitvalsbases voor de mooiste motortochten
Hotel Hoogeerd: touren door het Land van Maas en Waal
vlak bij de historische stad Nijmegen en is eenvoudig te bereiken via diverse snelwegen. Motoren worden gestald in een afsluitbare garage of de binnentuin van het hotel.
Het Wapen van Harmelen: cruisen langs de oude Rijn
De Tuinkamer: scheuren door de Achterhoek
Robert Stelling van hotel Het Wapen van Harmelen: “Met de vakantieperiode in aantocht trekken veel motorrijders eropuit om Nederland per motor te verkennen. Een hotel met speciale motorfaciliteiten is daarbij een grote luxe. Voor motorrijders is het belangrijk om na een tocht het nodige onderhoud te plegen, de motor en kleding op te frissen, en de motor veilig te stallen. Wij bieden onze gasten graag zo’n extra service, naast de andere factoren die elk Logis Hotel zo bijzonder maken: een persoonlijke ontvangst en een uitstekende regionale keuken. Zowel motorrijders als niet-motorrijders zijn van harte welkom om Logis Hotels te ontdekken.”
Logis Hotels biedt de speciale faciliteiten voor motorrijders ook in andere landen. Zo zijn er in Frankrijk maar liefst 257 hotels op toegerust. In Spanje beschikken zestien Logis-vestigingen over extra voorzieningen, in Italië tien en in België één. De hotel-restaurantketen streeft ernaar nog meer vestigingen te voorzien van de speciale motorfaciliteiten door andere hotels te acquireren en bestaande hotels aan te passen. Meer informatie over Logis Hotels is te vinden op www.logishotels.com/nl/.
No comments:
Post a comment